Hakkımızda

NEDEN BİZ !

    Üretici, sorun çözen, değer veren, müşteri odaklı, kullanıcı dostu ve yenilikçi projeleri dengeli bir şekilde tasarlayıp uygulayan, şahıslara, işletmelere ve markalara geleceği öngören vizyonu ile stratejik çözümler üreten, ürettiği çözümlerle üretmiş olduğu değerleri gerçek hedef kitlesine hızlı ve doğru şekilde ulaştır.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini azami şekilde karşılayacak kalitede çözümler sunmak, sürekli gelişen ve değişen teknolojik ve dijital yaşama müşterilerimizin hızlı ve etkili bir şekilde uyum sağlamalarını sağlamak, müşterilerimizi verimli, etkin ve modern bir yapıya kavuşturmak önceliğimizdir.

 Yaratmış olduğumuz değerler ve önceliklerimiz sayesinde müşterilerimizle kurduğumuz iletişimi sürdürülebilir kılmak, müşterilerimizin dijital platformlardaki istek ve ihtiyaçlarına çözümler sunmak adına tam hizmet anlayışı ile Bireysel, Kurumsal, E-Ticaret ve Mobil Cihaz Website Tasarımı hizmetleri veriyoruz. Ayrıca Logo Tasarımı, Drone Çekimi, Intro Yapımı ve Dil Çevirisi  alanlarında hizmet veriyoruz. İlerleyen süreçte ise Online Raporlama hizmetlerini sizlerle kavuşturacağız.  

 

   Günümüze kadar olan bu süreçte yapmış olduğumuz tüm işlerimizden edindiğimiz tecrübeyi değerli müşterilerimizle paylaşmayı, başarının ardından gelen gülümsemeyi onların yüzlerinde görmeyi seviyor ve müşteri odaklı yaklaşım ile kaliteli işler yaparak aldığımız her kuruşun ve birlikte harcadığımız her saniyenin hakkını vermeye devam ediyoruz.

 

 

Misyonumuz___________________________________________________

Misyon Nedir ?

Misyon

 

     Nisayweb çalışanları olarak müşterilerimize daima şeffaf, dürüst, güvenilir ve güven duygusu içerisinde hizmet vermekteyiz. Bu inançla her gün kendimizi geliştiriyor daha iyi hizmet sunmak için kendimizi yeniliyoruz. 

   Uzman ekibimiz sürekli gelişmekte olan teknoloji sayesinde engin tecrübelerini ve yaratıcı fikirlerini birleştirerek olağan üstü sonuçlar ortaya koyar. Dijital markanın katmış olduğu avantajlar ile de, müşterilere sürdürülebilir anlamlı ilişkiler kurmakta yardımcı olurlar.

 

_______________________________________________Vizyonumuz

    

    Web Tasarım hizmetlerini sunan bir dijital platform olarak en büyük vizyonumuz iş ortamımızı en iyi şekilde yaşanılabilir bir hale getirerek hizmet kalitemizi en yüksek uç noktaya çıkartmak. Çünkü biliyoruz ki insanoğlu her zaman huzurlu olduğu anda yeni şeyler üretebilir. 

   Nisayweb olarak bu konuya büyük önem veriyor ve bu anlayışla Türkiye’nin ilkleri olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

 

Vizyon Nedir?

Vizyon

İnternetteki Vitrininizi Tasarlıyoruz

           Dijitalleşen dünyanın bir gerekliliği olarak web sitesi hem bireysel hem de kurumsal açıdan büyük önem taşıyan bir hale gelmiştir. Blog tarzındaki sitelerden başlayarak satışa kadar geniş yelpazede web tasarım ihtiyacı da bu noktada ortaya çıkar. Sunduğumuz hizmette, tüm içeriklere özel olarak geliştirdiğimiz tasarımlarla hem hızlı hem de kullanıcı odaklı web siteleri oluşturmaktayız.

          Hangi sektörde olursanız olun, uygun fiyatlarla bir web sitesi tasarımına sahip olmak için telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Previous slide
Next slide

Sorularınızı Yanıtlamak için buradayız