► Mobil Cihaz WebSite Tasarımı◄

            Telefonlar, hayatımızda masaüstü bilgisayarlardan ve laptoplardan çok daha geniş yer tutuyor. Her insanın bilgisayarı olmadığını fakat mutlaka bir akıllı cep telefonuna sahip olduğu düşünülürse, yapılan web sitelerinin sadece bilgisayar odaklı değil, aynı zamanda cep telefonu uyumlu olması gerçeği ortaya çıkıyor. İşletmemiz, tasarladığı tüm sitelerin mobil uyumlu olmasını da sağlıyor, böylece responsive site anlayışına sahip, hızlı yüklenen mobil sitelerinizi oluşturuyoruz. Mobil web sitenizde, aynı masaüstü web sitenizde olduğu gibi kolay kullanım ve dolaşma olacağını garanti ediyoruz. Hizmetlerimizi her zaman müşteri odaklı geliştirerek, onların isteklerine cevap vermeye çalışıyoruz. Sorumluluk bilinci yüksek, kaliteli işlere özgünlük anlayışıyla yeni bir soluk getiren şirketimiz, müşterilerinin her birini önemsemekte, onlara deneyim kazandıracak ve saygınlık sağlayacak tasarımlara odaklı çalışmaktadır. Web sitenizin kategorisi e-ticaret, kurumsal, blog ve farklı alanlarda olabilir. Bizler, işletmenizin ve sitenizin en iyi şekilde müşterilerinize sunulması için çalışıyoruz. 

► Mobil Cihaz Uyumluluk Artıları ◄

        Cep telefonu ve tabletler, bilgisayar kullanmayan ya da kullanmayı tercih etmeyenlerin internete açılan kapısı. Bu nedenle her tasarımımızı farklı boyutlarda ekranlara uygun olacak şekilde güncelliyor ve değiştiriyoruz.

· Mobil uyumlu sitelerin işletmenize katacakları:

· Mobil indexlemeyle arama motoru optimizasyonu

· Daha çok müşteriye ulaşma

· Organik aranmalarda görünme

 

               Müşteri odaklı çalışmalarınızın tümü, sonuçta müşterilerinize ulaşmıyorsa kötü bir yöntem izlenmiş demektir. Masaüstü formda hazırlanan web sitelerinin, cep telefonlarında ve tabletlerde açılmaması büyük bir sorunu işaret eder. İşletmemiz, özgün tasarım olarak yaptığı web sitelerini aynı oranda uyumlu mobil sitelerle desteklemektedir.

 

► Mobil Cihaz Kullanımı ◄

 

Hareket halinde olan müşterilerinizin daha çok cep telefonu ve tablet kullandığı, verilere dayalı bir bilgidir. Bu nedenle sadece masaüstü ekranlarda hizmet vermek, cep telefonuyla vakit geçiren müşterilerin ikinci plana atılması demektir. Müşteri memnuniyetini özgün ve kreatif hizmetlerle sağladığımız işletmemizde, sizlere en sağlıklı mobil site kurulumunu yapıyoruz. Fotoğraflarınızın ve web sitenizin mobil telefon ekranlarında da en sağlıklı sonuçlarla görünmesini sağlıyoruz. Ekran oranlarına göre sorumluluk alan ve kendisini buna göre şekillendiren web siteleriniz, her cihaza uyumluluk gösterecek ve tam çalışma kapasitesiyle hizmet verecektir.

► Mobil Uyumluluğun Google Üzerine Etkisi ◄

Dünyada en çok kullanılan ve tercih edilen arama motoru olan Google, mobil web sitelere öncelik tanıyor. İndexleme yapıldıktan sonra insanların karşısına alakalı web site olarak çıkma oranınızda büyük bir artış görülüyor. Müşterilerinize sunacağınız hizmetlerin her anlamda sağlıklı sonuçlar vermesi için web sitelerinizin mobil uyumluluğunu sağlamanız gerekiyor. Tasarımlarımızı her iki tür cihaz için de geçerli kılarak, en sağlıklı ekran boyutuna uyumluluğu hayata geçiriyoruz. Google, web sitelerinin mobil uyumluluğu olmayan firmaları artık daha az tavsiye etmektedir. Bu algoritmaya uygun olarak yapabileceğiniz en önemli faaliyet, uyumluluğun sağlandığı web site tasarımına yönelmektir.

Mobil Müşteri Sayısı
' 0
Proje Sayısı
' 0
Tamamlanan Web Sitesi
' 0
Gönder
Bize buradan ulaşabilirsiniz.
Nisayweb
Merhaba,
Web sitesi hakkında bilgi almak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.