Kurumsal Website

► Kurumsal Website Tasarımı◄
     
Profesyonel anlamda kaliteli bir kurulsam website tasarımı isteniyorsa,
yapılacak ve dikkat edilecek pek çok nokta vardır. Bunların yerine getirilmesi
için, hizmet alınan kişi veya kişilerin alanında uzman kişiler olması
önemlidir.
  
 Nisayweb
 olarak, en iyi web tasarımcıları ve programcılarıyla hizmet vermekten gurur
duyuyoruz. En iyi web tasarım ajansları web tasarım ve kurum
işlemlerinde şu noktalara sizler için dikkat ediyoruz.


► Projelendirme ◄

işlemi, başarılı bir projeye ulaşılması için dikkat edilmesi gereken
kriterlerin başında gelir. Analizlerin doğru yapılması ve doğru hedeflerin
koyulması, başarılı projenin ilk basamağıdır. Web tasarım şirketleri bu aşamada
üzerine düşen görevi eksiksiz bir biçimde yapmalıdır. 

   
  Nisayweb 
olarak; projelendirme aşamasında, firmanızı doğru bir şekilde analiz
ediyor, ürün, hizmet ve referanslarınızı dikkate alıyoruz. Domain, hosting ve
mail gibi ihtiyaçlarınızı da bu aşamada belirliyoruz.

 

► Yeni Teknoloji ◄

   Web sitesi tasarımı yapılırken, yeni teknolojilerin kullanılması; site izlenimi ve kullanım kolaylığı açısından önemli konudur. Bu alanda en yeni teknolojileri takip ediyor ve kullanıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. 

    Nisayweb olarak; her çeşit web tasarım işleminiz için en uygun ve en yeni teknolojilerden faydalanıyor, sizlere bu alanda en verimli sonucu almayı sağlıyoruz.

► Test Yayını ◄

Yazılım kodlama aşamasının ardından, sitenin son halini test yayınında sizlerin beğenisine sunuyor ve siteyi bazı testlere tabi tutuyoruz. Bu aşamada sitenin mobil ve masa üstünde sorunsuz bir biçimde yayınlanabilmesi için responsive çalışmaları da yapıyoruz. Test yayınını başarı ile geçen siteyi ise yayınlamaya hazır olarak tanımlıyoruz. Sizler de web tasarım ihtiyacınızı sorunsuz bir biçimde gidermek ve bu şekilde yeni potansiyel müşterilere ulaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

► Canlı Yayın ve Destek Süreci ◄

Yayın süreci, web tasarımının son basamağıdır. Ayrıca son derece önemli olan bu konu hassas bir çalışma da gerektirir. Bu aşamada, test yayınını geçen site artık yayına hazırdır. Yine bu aşamadan kullanılacak hosting kurulumu yapılır, mailler düzenlenir ve kurulur. Uzman ekibimiz, son seo çalışmalarını gerçekleştirdikten sonra siteniz yayına hazırdır.

İnternet sitesinin tasarımı, içeriği her ne olursa olsun son derece önemlidir. Bunun sebebi tasarımın ziyaretçiler üzerinde bırakacağı etkidir. Siteyi ziyaret eden kişiler, sitenin tasarımı doğrultusunda bir izlenime sahip olurlar. Bu da ziyaretçilerin sitede ne kadar kalacaklarını ve bir daha siteye girip girmeyeceklerini belirler.

Burada yaratıcılığın önemi ise markalaşma açısından önemlidir. Farklı bir tasarım, akılda kalmanızı kolaylaştırır ve bir defa siteye gelen kişinin tekrar gelmesini sağlar. Kısacası sitenin tasarımında yaratıcılığın önemi büyüktür. Çünkü yaratıcılık ne kadar fazla olursa markalaşma da o derece doğru ilerler.

► Rakiplerinizden Öne Çıkın ◄

Sınırlarımızı aşarak web tasarım alanında tüm dünyaya da hizmet veriyoruz. Sahip olduğumuz uzman kadro, projenin tasarlanması ve yapım aşamasına geçmesi süreçlerini sizinle iletişimde kalarak sağlıyor. Bu sayede alacağınız verim maksimuma çıkıyor. Tüm web sitesi tasarım işlemlerinizde rakiplerinizden bir adım önde olmak ister misiniz? O zaman doğru adrestesiniz.

Web sitesinin doğru tasarlanması, önemli vurguların önemli anlarda yapılması sizlere seo açısından da memnun edecek sonuçlar verecek. Sanal kimliğiniz için doğru adımı atmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizleri aramızda görmekten ve sizler için yepyeni projeler hazırlamaktan memnuniyet duyacağız.

► Müşteri Odaklı Hizmet ◄

Hizmetlerimizde en fazla önem verdiğimiz unsur, müşteri odaklı çalışmaktır. Yürüttüğümüz tüm web tasarım hizmetleri bu doğrultuda tamamlıyoruz. Sizlerin ihtiyacı ve talepleri doğrultusunda, projenin taslağını oluşturuyoruz. Daha sonraki aşamalarda ise bu kriterleri harmanlayarak %100 memnuniyetinizi kazanmak adına kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Projenin taslak aşamasından bitiş aşamasına kadar, her an ne istediğiniz önemsiyoruz. Ayrıca müşterilerin ihtiyacı olan fikirleri de sizlere sunarak, projenizi kalite standartlarının üzerine taşıyoruz. Bu alanda çalışmaktan mutlu olan ekibimiz, sizler ve markanız için en iyisini yapmaktan da memnuniyet duyacaktır.

 

Kurumsal Müşteri Sayısı
+ 0
Proje Sayısı
+ 0
Tamamlanan Web Sitesi
+ 0